Mehmet Atalay Spor Salonu açıldı

 

  • Çobançeşme İmam Hatip Lisesi ve Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin ortak kullanımına sunulacak spor salonu için, bugün okul bahçesinde açılış töreni gerçekleştirildi. Açılış törenine A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de katıldı

 

İSTANBUL (TSA)- Çobançeşme İmam Hatip Lisesi ile Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin ortak kullanımına sunulacak spor salonuna Gençlik ve Spor eski Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın ismi verildi. Okulun bahçesinde yapılan açılış törenine Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan, Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Gençlik ve Spor eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, eski milli basketbolcu Harun Erdenay ve öğrenciler katıldı. Törende salona ismi verilen Mehmet Atalay ve Teknik Direktör Şenol Güneş kısa bir konuşma yaptı. Atalay, isminin bir spor salonuna verilmesi dolayısıyla teşekkür etti.
Mehmet Atalay Spor Salonu’nun 504.90 m2’lik zemin katında basketbol, voleybol hentbol gibi sporlar yapılabilecek. Salonda soyunma odaları, duşlar, wc’ler bulunuyor. Asma kat olarak tasarlanan 88 m2’lik 1. katta ise fitness salonu ve öğretmen odası yer alıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!