XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Türk Spor Ajansı
07.10.2020

NİCE MUTLU YAŞLARAAilenin bir ferdi olmaktan daima büyük gurur ve onur duyduğum, "TÜRKİYE'NİN  İLK VE TEK GÜNLÜK SPOR HABERLERİ AJANSI" olma özelliğini taşıyan Türk Spor Ajansı'nın 38. yaşı kutlu olsun.
1982 yılında Değerli Duayen Ağabeyim Erdoğan Arıpınar tarafından kurulan ve ilk bültenini 7 Ekim'de yayınlayan ajansımız, o günden bu yana aralıksız olarak Türk Sporuna yön vermeye devam ediyor.
TSA'nın kurucusu ve Genel Yayın Yönetmenimiz Erdoğan Arıpınar  ile Yayın Danışmanımız Remzi Yılmaz yönetimindeki ajansımızın birbirinden değerli yazar kadrosu, bir yandan büyük sıkıntılar yaşayan sporumuzun sorunlarına ışık tutarken diğer yandan çözüm yollarını masaya yatırıyor. Yazılmayanları yazan, gerçekleri gün yüzüne çıkaran ve fair-play olgusunu yüreklerinde taşıyan değerli yazar kadromuzun arasında bulunmak şahsıma ayrı bir heyecan ve şevk katıyor. Gerçekten de özellikle futbolumuz ve medyamız maalesef bir türlü istenen yönde ilerleyemiyor. Pandemi nedeniyle boş tribünler önünde yapılan maçlar oyun sistematiği açısından keyif vermiyor. Yine oyunun önüne geçen hakemleri ve VAR sitemini konuşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Futbolumuzun amiral gemilerinden Beşiktaş ve Galatasaray'ın Avrupa Kupalarına erken vedasıyla yaşanan şokun yanı sıra ülke puanımızdaki düşüşler canımızı sıkmayı sürdürüyor. Kısaca, futbolumuzda kan kaybı iyice artmış durumda. Medyamız da bu kısır döngüler içinde laf kalabalığı ile  futbolumuza sözde yön vermeye çalışıyor. Tüm bu geriye gidişatın bir an önce son bulması en büyük temennimiz.
Neyse bu güzel yaş günümüzde sizleri daha fazla sıkmayalım.
Ajansımızın yeni yaşını bir kez daha en iyi dileklerimle kutluyor, tüm yayın ekibimize sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.
Her şey gönlünüzce olsun...

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım